Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo

  • 100 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka
  • 6 gości
  • 3 łożka

Narodowa Galeria Sztuki Antycznej znajduje się w mniej niż 1 km od 2-pokojowego Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo Rzym, podczas gdy Schody Hiszpańskie znajduje się w 25 min piechotą.

Obiekt oferuje 1 łazienkę. Do dyspozycji Gości są także bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

Ten apartament posiada pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

Apartament o powierzchni 100 m² szczyci się wyśmienitą lokalizacją w Rzymie blisko stacji metra Vittorio Emanuele, która jestw maksymalnie 400 metrach. Apartament mieści się w dzielnicy Dworzec Główny w Rzymie. Bazylika Matki Bożej Śnieżnej znajduje się w odległości 8-minutowego spaceru. Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo jest usytuowany w zasięgu wzroku od dworca kolejowego Roma Termini.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo Rzym
Residenza Cocchina
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Residenza Cocchina

8.1
Bardzo dobry 48 opinii
42 m od nieruchomości
USD 235 USD 212
za noc
The Best Rent - Apartment Close To Termini Station
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Best Rent - Apartment Close To Termini Station

8.8
Świetny 97 opinii
382 m od nieruchomości
USD 305 USD 275
za noc
Hestya Domus
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hestya Domus

9.4
Wspaniały 68 opinii
451 m od nieruchomości
USD 659 USD 593
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    15 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Termini
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer (dodatkowo płatny)

    Opcje gastronomiczne

    • Bar/ Poczekalnia

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji058091-ALT-01041,IT058091C2GSYH74MI
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo akceptuje zwierzęta?
      Niestety Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo posiada kuchnię?
      W Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    15 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Termini
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Appartamento Vicino Stazione Termini E Colosseo Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij